Catering

Wszyscy nasi klienci wiedzą, że u nas warto zamówić catering dla firm. Kilkunastoletnie doświadczenie umożliwia nam sprostanie wszelkim oczekiwaniom, zarówno gastronomicznym jak i lokalowym. Zapewniamy kompleksową organizację imprezy we własnej restauracji, salach konferencyjnych, siedzibie firmy Klienta, lokalach wynajętych czy dowolnie wskazanej, innej lokalizacji na terenie Wrocławia i okolic.

Zajmujemy się obsługą wszelkich wydarzeń:

-konferencje

-zjazdy

-targi

-szkolenia

– wesela

-komunie

-wystawy

-imprezy prywatne

Nasza firma cateringowa zbiera dużo pochwał, udało nam się pozyskać liczne grono wielbicieli naszych potraw, którzy doceniają zarówno naszą elastyczność w dobieraniu menu do różnorodnych preferencji kulinarnych jak i perfekcyjną organizację pracy, zobacz nasze referencje.

Oprócz zaplecza gastronomicznego, zapewniamy także dekorację wnętrza i stołów, dopasowaną do charakteru imprezy. Wyjątkowe menu, piękny stół, kwiaty, oprawa muzyczna – to gwarancja niezapomnianych wrażeń. Czy to będzie to słodka przerwa kawowa w dniu konferencji/szkolenia, czy reprezentacyjny bankiet firmowy – zawsze możesz liczyć na profesjonalne usługi cateringowe. Polecamy business lunch z daniami gorącymi, koktajle z zimnymi przekąskami, christmas party z tradycjami. W sezonie letnim obsługujemy imprezy integracyjne na wolnym powietrzu, jest grillowanie, stół szwedzki, bar alkoholowy.